dinsdag, december 30, 2008

Deze wil ik wel!!

Mocht er toevallig iemand de staatsloterij winnen ofzo en niet weten wat die ermee moet doen...hihi... Jullie mogen best voor mij deze tas kopen! Ik vind hem echt super!!

maandag, december 29, 2008

Eindelijk weer scrappen

Zo tussen alle drukke dagen door en tussen het huishouden en het verzorgen van zieke kinderen door was het gisteren echt even tijd voor wat ME-time. Eerst even op internet gesnuffeld en na het zien van een paar LO's van Revlie had ik echt zin om weer eens clean & simpel te scrappen! Met dit als resultaat:

dit is echt mijn favoriet:

En deze had ik al eerder gemaakt:

Heerlijk om weer even lekker bezig te zijn! Ik ga snel verder, want er zitten nog genoeg plannen in mijn hoofd en nu slaapt Jesse even, dus moet ik mijn tijd even pakken!
TFL!!

zaterdag, december 20, 2008

Vakantie, ziek en een LO

Zo, de vakantie is begonnen! En hoe...hahaha... We hebben vandaag heerlijk NIETS gedaan! Ruben en Vincent hangen op de bank en spugen om de beurt... Ze willen wel eten en drinken, maar het komt er allemaal weer uit...

Donderdag zag ik op het Forum van Channie&Co dat ze iets nieuws hebben: Zondag Liftdag! Ik vind het eigenlijk altijd wel leuk om een LO te liften, dus ik heb ook mee gedaan... Het was dan wel geen zondag, maar ach... Door alle drukte ben ik er gewoon niet eerder aan toe gekomen...

Hier is mijn LO:

donderdag, december 11, 2008

druk, druk, druk

Tja, dat hoort er denk ik toch een beetje bij in deze tijd van het jaar! Sinterklaas&kerst zijn altijd al druk en als er dan ook nog een verbouwing bij komt, afscheid van de directeur, volle weekenden, dan is het haast niet meer bij te houden! Gelukkig is het over een week vakantie en kunnen we hopelijk een beetje bij-tanken...

Ik heb wel de sneaks laten zien, maar ben er nog helemaal niet aan toe gekomen om de LO te laten zien die ik heb gemaakt voor scraptacular. Ik heb de LO gelift van de site van CreatePaper. Zo zie je maar dat liften helemaal niet erg is, want met je eigen foto en je eigen "ding"wordt het toch je eigen LO.
Dit is de LO van CreatePaper:
En dit heb ik ervan gemaakt:
Het baby-album dat ik gemaakt heb is af... Vanavond ga ik het geven... Ben erg benieuwd wat ze ervan zullen zeggen... Nu het album klaar is kan ik misschien weer iets voor mezelf gaan scrappen... Heb nog niet echt inspiratie, maar dat komt vast wel weer. Zeker na zaterdag... Dan is er een mini-workshop-dag bij Scraptacular, dus dan ben je weer even lekker een dagje bezig en meestal heb ik na zo'n dag gelijk weer zin om aan de slag te gaan! Dus waarschijnlijk binnenkort meer LO's van mij!
TFL!
Groetjes, Astrid

zaterdag, november 22, 2008

Nu ook in Nieuwkoop

Ja, de Sint was natuurlijk vorige week al aangekomen in Nederland, maar vandaag kwam hij naar Nieuwkoop. Vincent was onwijs enthousiast! Hij stond vooraan, dus kon alles goed zien. Het was erg koud en het begon zelfs te hagelen, maar dat kon de pret niet drukken! Met jas-zakken vol met strooigoed gingen we weer naar huis...lekker warm!

donderdag, november 20, 2008

Ik ben er nog!!

Tjonge, soms vliegen de dagen! Ik heb het de laatste dagen erg druk, maar kom haast niet aan scrappen toe! We zijn onze hal aan het verbouwen...man, wat een troep geeft dat! Overal in huis ligt een dikke laag bouw-stof. Maar goed, we gaan nu weer de goede kant op. Het afbreken is gedaan, er staan weer wat muren en ook zijn de deuren geplaatst. Als het goed is gaan ze morgen de muren van de w.c. tegelen en hopelijk kan ik dan dit weekend eindelijk op mijn nieuwe wc zitten! Nu moet ik steeds 2 trappen op en dat wordt je best zat!

Ik heb vanmorgen wel iets gescrapt, want ik moest nog een LO maken voor Scraptacular. Ik heb gewerkt met het prachtige papier van Crate... Hier een sneak:

woensdag, november 12, 2008

maandag, november 10, 2008

Jesse kan lopen!!

donderdag, oktober 30, 2008

LO Fall

Bedankt voor de leuke reacties op de sneak... Voor degene die de LO nog niet in de winkel hebben bekeken zal ik nu de hele LO laten zien
Dit is hem dan:

Verder is het hier thuis (nou ja, vooral in mijn hoofd...) erg druk. Ik kom dus niet zo heel veel aan scrappen toe en wat ik maak is vooral voor het babyalbum, maar ik ga straks weer wat foto's laten afdrukken en dan komen er wel weer wat LO's aan...ideeën genoeg!

vrijdag, oktober 24, 2008

Heb je hem al gezien??

zaterdag, oktober 18, 2008

Kaartjes...

vrijdag, oktober 17, 2008

Gelift

Gistermiddag ben ik snel nog even naar Scraptacular gereden om wat wit cardstock te halen. Ik had al een tijdje niets meer en ik had via een SWAP wat papier gekregen waarbij ik echt wit cardstock nodig had... Ik heb deze LO gemaakt... Totaal gelift van Cynthia, maar er is nog genoeg papier over om er ook nog een "eigen" LO mee te maken...
Vanavond ga ik met Nicole naar het scrap-for-free-weekend van Scrapland Amsterdam... Ik heb er heel veel zin in!! Ik laat jullie nog weten hoe het is geweest!!
TFL!!

donderdag, oktober 16, 2008

LO: 14 maanden

Gisteravond had ik het weer... zo'n onbedwingbare drang om te scrappen... Omdat het herfstvakantie is kom ik haast nergens aan toe en zeker niet aan scrappen... Maar gisteravond MOEST ik gewoon weer een LO maken... We hadden dit weekend zulke leuke foto's gemaakt in het bos, dan heb je ook weer wat inspiratie, dus vandaar... Gister heb ik deze LO gemaakt:

TFL!!

dinsdag, oktober 14, 2008

kaartje

maandag, oktober 13, 2008

vrijdag...

Het was echt een hele mooie musical... Prachtige kostuums en het decor zag er ook goed uit! We zaten op rij 5, maar dat betekende dus dat we op de derde rij zaten!! We konden het dus heel goed zien! Remko Harms speelde de rol van Marius (daarom gingen we!!!). Hij was echt super! Maar goed, wij zijn misschien niet objectief...hahaha... Na de voorstelling hebben we bij de artiesten uitgang op Remko gewacht en is mijn zusje met hem op de foto geweest. We waren wel laat thuis, maar het was echt een geweldige avond!!

vrijdag, oktober 10, 2008

Lucky

Zelf voel ik me ook wel lucky, want ik mag vanavond ineens met mijn zusje naar Les Misérables. We zitten op rij 5, dus lekker vooraan... Kunnen we goed naar Remko kijken!!
TFL!!

woensdag, oktober 01, 2008

Toch een LO

Ik ben inmiddels met 3 projecten tegelijk bezig... Mijn bureau ziet eruit alsof er een orkaan overheen is gewalst... De printer draait overuren met het uitprinten van foto's... Maar tussen alles door kon ik het toch niet nalaten om een Lo voor mezelf te maken... Defoto is niet echt super omdat het vandaag erg slecht weer is en het me niet lukte om hem beter op de foto te zetten...
TFL!!

maandag, september 29, 2008

Druk bezig...

Ja, het is hier op mijn blog misschien wat rustig, maar dat wil niet zeggen dat ik stil zit. Ik ben druk bezig met een grote opdracht... Ik mag een baby-album gaan maken voor vrienden van ons die een kindje hebben geadopteerd. Omdat het hier gaat om erg persoonlijke foto's kan ik dat niet hier plaatsen...sorry... Ik ben dus wel druk, maar jullie zien er even niet zo veel van...
Groetjes, Astrid

dinsdag, september 23, 2008

choose your own path

... Deze titel had Corine gebruikt voor 1 van haar LO's... Ik kreeg er ineens inspiratie van en heb deze LO gemaakt:
Zaterdag is er een make & take dag bij Scraptacular, dus als je in de buurt bent...kom gezellig even kijken!

vrijdag, september 19, 2008

Kaartje

Ik ben niet zo van het kaartjes maken, maar soms... Zo heb ik vandaag een heel leuk transparant kaartje gemaakt, maar...sorry...geen foto... Ik heb wel een foto van dit kaartje:

Verder ben ik nog steeds bezig met resten weg-werken... Ik heb deze LO gemaakt met wat ouder scenic route papier:

TFL!!!

zaterdag, september 13, 2008

Erg simpel,...

donderdag, september 11, 2008

2 LO's

Als je ergens een tijdje uit bent, is het soms moeilijk om weer op gang te komen... Soms moet je dan gewoon beginnen en misschien ben je dan niet direct tevreden met de eerste resultaten, maar langzaam aan kom je er wel weer in en kan je weer tevreden zijn en geeft het weer voldoening. Zo voelde het ook een beetje toen ik weer ging scrappen na de vakantie. Maar nu heb ik wel weer het gevoel terug en is het weer heerlijk om te creëren... (als Jesse het toelaat!!)

dinsdag, september 09, 2008

Schuldgevoel

Als moeder voel je je volgens mij standaard schuldig... Je doet het nooit goed genoeg en als je de een tevreden hebt, dan voelt een ander zich wel weer te kort gedaan... Soms kan ik me daar zo moedeloos door voelen... Maar goed, met 4 jongens thuis en een man in het buitenland, heb ik me er maar bij neergelegd dat ik mezelf niet kan splitsen... Ik kan niet Jesse op bed leggen, met Ruben naar de bibliotheek en dan ook nog mee met Marco die een oefen-wedstrijd had... Nu het hele spul weer op bed ligt en man-lief net heeft gebeld heb ik toch het gevoel dat ik het allemaal best gered heb... Maar oh, wat ben ik blij dat Hendrik morgen weer thuis komt!!!

Weltrusten!

TFL!!!

zaterdag, september 06, 2008

Everyday

Toen ik woensdag bij Scraptacular was het ik wat papier meegenomen van American Crafts. De nieuwe lijn heet everyday en heeft hele vrolijke kleurtjes... Ik had een opdracht om een canvas te maken van een babyfoto en daar vond ik dit papier wel bij passen, omdat het dezelfde kleuren zijn als van het geboortekaartje... Dit is hem geworden:
Voor mezelf heb ik deze LO van Jesse gemaakt:
TFL!!

zondag, augustus 24, 2008

een kleine impressie...

Back in town

Nou, we zijn weer terug in Nederland!! We hebben 2 lekkere weken gehad in Luxemburg! Doordat we met Jesse zaten konden we niet alles doen wat we graag zouden willen, maar goed, de jongens hadden het naar hun zin en daar doe je toch voor een groot deel voor!
Minder blij waren we toen we thuis kwamen en er achter kwamen dat we onze dekbedden in de tent hadden laten liggen!! De mensen van de camping gaan vragen of een ander gezin ze mee wil nemen naar nederland... Tot die tijd slapen we onder de dekbedden van de jongens en slapen de jongens nog even in hun slaapzakken...
Ik ben nog niet aan scrappen toe gekomen en mijn hoofd staat er ook nog helemaal niet naar... De jongens hebben deze week Timmerdorp en dan hebben we nog 2 bruiloften... Als de jongens weer naar school gaan dan zal ik eens gaan kijken of er nog iets uit mijn handen wil komen!

vrijdag, augustus 08, 2008

In de winkel...

...is nu deze LO van mij te zien:

Verder had ik nog een vel met zwarte sterren meegenomen om wat mee te "rommelen" en aangezien mijn eerste poging (met die babyvoetjes) niet echt succesvol was naar mijn zin ben ik nog even verder gaan stoeien en heb ik deze LO gemaakt:

Met deze LO ben ik veel meer tevreden!!
TFL!!

donderdag, juli 31, 2008

De nieuwe Lo's...

Zoals beloofd heb ik net even wat LO's op de foto gezet... Er zijn er 2 die ik nog niet kan laten zien, maar deze 2 heb ik ook pas gemaakt... De eerste is niet helemaal zoals ik wilde, maar ik kom er niet echt verder mee...

woensdag, juli 30, 2008

pffff....

Nou zeg, wat kunnen dagen vol zitten met niets doen! hahaha... Ach, het is best te doen hoor, maar er zitten zoveel ideeën in mijn hoofd en ik kom er gewoon niet aan toe... Kijk er ligt ook nog een berg strijk, maar dat ik daar niet aan toe kom vind ik een stuk minder erg...hihihi...
Het is vanavond wel gelukt om iets te scrappen, maar helaas...het is alweer zo laat dat ik het foto's maken even moet uitstellen tot morgen... Dan zal ik gelijk ook even een sneak plaatsen, want ik heb ook voor Scraptacular weer een LO gemaakt...

Poging 2...

Ik wist gister wel dat het niet goed was gegaan, maar had geen tijd om uit te zoeken hoe of wat... Daarom nu in de herhaling:
Een dagje IJmuiden!

dinsdag, juli 29, 2008

woensdag, juli 23, 2008

Vakantie

Het is vakantie en dat is te merken ook... Wat een rust als de kids op school zitten!!! hahaha... Ze zitten veel achter de PC en de TV en er ontstaat nogal eens ruzie! En ook Jesse vraagt steeds meer aandacht... Ik merk echt dat ik aan het eind van de dag nog maar weinig energie over heb... pfff... Maar goed, na een kop koffie is er altijd nog wel puf om wat te scrappen...

Ik heb papier gebruikt van Basic Grey Boxer en in het boekje heb ik foto's gedaan van de laatste dag dat Juf Christa bij Ruben op school was. Ze hebben allemaal spelletjes gadaan op het sportveld. Een hele gezellige dag!

Verder ben ik ook nog steeds bezig om restjes weg te werken... Gisteravond heb ik deze LO gemaakt:
Jesse is zo'n heerlijk fotomodel!
TFL!