maandag, december 31, 2007

Kerst 2

Deze is ook mooi!! Jesse lag zo heerlijk te slapen!

Ik heb de afgelopen week zowaar ook wat kunnen scrappen!!

We hebben nieuwe inkt in de printer, dus ik kon gelukkig weer zelf wat foto's afdrukken... Werkt toch wel erg prettig, vind ik!

zondag, december 30, 2007

kerst

Begin december was ons gevraagd of wij mee wilden doen in een levende kerststal... natuurlijk wilden wij dat wel! Het was echt prachtig om te doen... Al die kindjes die vol bewondering kijken naar het kindje in de kribbe... Daar doe je het voor!

vrijdag, december 14, 2007

Weer eens BasicGrey

Na een hele tijd niets te hebben laten horen ben ik er weer... Sinterklaas is weer naar Spanje dus is hier thuis de rust weer een beetje terug gekeerd! Natuurlijk komt nu wel de kerst eraan en is er rondom de verhuizing van de school nog genoeg spanning, maar toch is er verschil!

Ik moet alleen bij deze laatste nog even wat schrijven, maar dat komt goed!
In de kerstvakantie hoop ik mijn scrapkamer te kunnen opruimen, want meestal komt er niet zo heel veel van scrappen, dus heb ik bedacht dat ikopgeruimd het nieuwe jaar in wil gaan... Het idee is aardig, eens kijken of er ook iets van terecht komt...

maandag, november 26, 2007

Zoals beloofd de foto's van het mini-album!

Voor de wedstrijd van november bij Channie&Co moesten we een LO maken met een zwarte achtergrond... Op zich niet zo heel moeilijk, want ik maak vaker een LO op zwart, maar nu leek geen een LO goed genoeg... Gisteren heb ik deze LO gemaakt en die ga ik insturen!

zaterdag, november 24, 2007

Minialbum

donderdag, november 22, 2007

Nieuw

Ik heb vandaag weer wat nieuwe foto's opgehaald bij het kruidvat dus ik kan weer even scrappen... Ik ga vanavond weer croppen, dus wie weet ga ik straks al de eerste foto's gebruiken... Nou ja, eigenlijk heb ik de eerste foto's al gebruikt!
Ik had al 2 herfstLO's gemaakt, maar toen stopte mijn printer ermee... Ik had dus wel de LO's, maar dan zonder foto! Net dus gelijk de goede foto's erin geplakt en ... KLAAR!

Ik heb op deze LO ook de naaimachine gebruikt!

Bij deze LO heb ik een hele tijd zitten schuiven met de foto's op ander papier, maar het wilde niet lukken... Toen ik de foto's op dit vel had liggen was ik eigenlijk gelijk klaar... Alleen wat verf gebruikt!

Ik heb wel weer erg veel zin in vanavond! Zeker omdat ik ook wat verjaardagsgeld ga meenemen en dus weer leuke spullen kan kopen!!!

dinsdag, november 13, 2007

Naaimachine van oma...

Gisteravond was renate bij mij om samen wat te scrappen... Toen we klaar waren heeft zij voor mij even gekeken naar de naaimachine die ik had staan van mijn oma. Ik heb echt totaal geen verstand van die dingen en wilde het wel gaan gebruiken om te scrappen, maar steeds brak de draad af... Nu heeft Renate de draad goed gedaan voor me en kon ik gaan proberen hoe zoiets werkt... We hebben wel de zigzag-steek gevonden, maar volgens mij moet het ook mogelijk zijn om een gewone stiksteek ermee te maken... Nou ja, zaterdag komt mijn moeder en misschien heeft die een idee...

vrijdag, november 09, 2007

True friends

En nog een LO die ik gisteren heb gemaakt:

donderdag, november 08, 2007

Dit ziet er echt gaaf uit!!

Ik zag deze krans op 2peas en vond hem gelijk geweldig!!

maandag, november 05, 2007

Da's lang geleden...

...samen op de foto en er dan ook nog eens best leuk opstaan!!

vrijdag, november 02, 2007

Gelift, maar wel leuk!

Ik heb een LO gelift... Ik had hem gezien bij Scraptacular in Leimuiden en heb gelijk het papier daar gekocht! Ben helemaal blij hoe 'ie is geworden:

vrijdag, oktober 26, 2007

Astrid goes digitaal...???

Nou, ik ben echt niet helemaal om, hoor! Het is gewoon zo, dat ik via iemand van de kerk hoorde dat zij was begonnen met digitaal scrappen... Ik kreeg toen een link met hele leuke digitale kits en ben toen begonnen met een beetje puzzelen en uiteindelijk kwam er best een leuke pagina uit!
Mijn passie blijft wel het echte scrappen, maar nu ik met Jesse vaak in mijn armen zit en ik dus niet kan scrappen kan ik wel digitaal scrappen, want dat kan met 1 hand!!

woensdag, oktober 24, 2007

Vierkantjes

dinsdag, oktober 23, 2007

zaterdag, oktober 20, 2007

Nou, van opruimen is het niet echt gekomen... Ik heb lekker een appeltaart gemaakt voor morgen! Het hele huis ruikt nu heerlijk!!!

Inspiratie??

Ik heb echt wel weer zin om te gaan scrappen!!!
Hmmm... het is natuurlijk vakantie en de ervaring leert wel dat er dan weinig van scrappen komt... Maar goed, mijn bureau opruimen kan natuurlijk nooit kwaad!

Wat zijn ze lief he?!?!?!

donderdag, oktober 18, 2007

Zo ziet Marco zijn arm er nu uit... Hij heeft 2 gaatjes in zijn arm waar de pennen hebben gezeten... Dat zullen lidtekens worden... Verder knapt hij zo onwijs goed op! Zijn huid is weer aan het bijtrekken en hij gaat zijn pols steeds meer bewegen!

zondag, oktober 14, 2007

Het gips is eraf!

Vrijdag moesten we weer naar het ziekenhuis voor Marco z'n arm... Als eerste werd het gips eraf gehaald en werd er een foto gemaakt. Het bot was gelukkig goed aan elkaar gegroeid, dus mochten de 2 metalen pennen eruit... Hier was Marco heel bang voor! Hij was zo zenuwachtig! Maar voordat hij "Auw!" kon zeggen waren de pennen er al uit en waren we klaar! Even nog een verbandje tegen het bloeden en toen mochten we naar huis!! Nu nog even 2 weken niet sporten endaarna mag hij alles weer.
Vrijdag was zijn arm nog wat stijf, maar nu merken we al dat hij zijn arm steeds meer gaat gebruiken en ook zijn pols wat meer gaat bewegen... Het komt goed!

maandag, oktober 08, 2007

in jouw oogjes

Na de geboorte van Jesse kregen we heel veel kaarten. Op 1 van die kaarten stond een heel mooi gedichtje en toen ik een foto maakte van Jesse z'n oogjes, wist ik gelijk dat ik daar een LO van wilde maken met dit gedichtje...
Ik ben wat gaan rommelen en uiteindelijk heb ik deze LO gemaakt:

Ik heb spullen gebruikt uit de kit van de Creatie en voor het eerst met naald en draad gewerkt!!

dinsdag, september 25, 2007

Precious

zaterdag, september 22, 2007

Jij bent Uniek

Ik ben heel erg tevreden over deze LO en ook over de journaling... Ik vind het soms zo moeilijk om iets te schrijven wat dan ook nog leuk is om te lezen... Het hoeft geen heel verhaal te zijn, maar kort iets leuks opschrijven vind ik een hele kunst...