maandag, december 31, 2007

Kerst 2

Deze is ook mooi!! Jesse lag zo heerlijk te slapen!

Ik heb de afgelopen week zowaar ook wat kunnen scrappen!!

We hebben nieuwe inkt in de printer, dus ik kon gelukkig weer zelf wat foto's afdrukken... Werkt toch wel erg prettig, vind ik!

zondag, december 30, 2007

kerst

Begin december was ons gevraagd of wij mee wilden doen in een levende kerststal... natuurlijk wilden wij dat wel! Het was echt prachtig om te doen... Al die kindjes die vol bewondering kijken naar het kindje in de kribbe... Daar doe je het voor!

vrijdag, december 14, 2007

Weer eens BasicGrey

Na een hele tijd niets te hebben laten horen ben ik er weer... Sinterklaas is weer naar Spanje dus is hier thuis de rust weer een beetje terug gekeerd! Natuurlijk komt nu wel de kerst eraan en is er rondom de verhuizing van de school nog genoeg spanning, maar toch is er verschil!

Ik moet alleen bij deze laatste nog even wat schrijven, maar dat komt goed!
In de kerstvakantie hoop ik mijn scrapkamer te kunnen opruimen, want meestal komt er niet zo heel veel van scrappen, dus heb ik bedacht dat ikopgeruimd het nieuwe jaar in wil gaan... Het idee is aardig, eens kijken of er ook iets van terecht komt...