zondag, april 22, 2007

Gisteren eigenlijk niets gedaan... Eerst even goed uitgeslapen en terwijl Hendrik boodschappen aan het doen was ben ik nog even naar de rommelmarkt geweest. Niets bijzonders gekocht... alleen een babyfoon waarvan ik hoop dat hij het goed gaat doen...heb hem wel even getest, maar straks als de baby er is...daar gaat het om!
's Avonds zijn we heerlijk gaan eten met de jongens in het pannenkoeken restaurant! Zo leuk om te zien dat de jongens groter worden en dus echt zo'n hele pannenkoek wegwerken!! Het was echt heel gezellig!

Vandaag was het weer heerlijk weer! Vanmorgen naar de kerk geweest. Het gebouw van de kerk bestond vandaag 10 jaar, dus reden voor een klein feestje! We hebben met de hele gemeente heerlijk gelunched! En omdat het zulk mooi weer was kon dat voor een groot deel lekker buiten!
Gelukkig mag het er morgen weer af... dat typt vast een stuk makkelijker!!

woensdag, april 18, 2007

Maandag heb ik een leuk boekje gescrapt voor een vriendin van mij...maar ik ben vergeten om er een foto van te maken...sorry!!

Ik moet nu nog een boekje gaan maken, maar daar heb ik nog even geen inspiratie voor...ik vind het zo moeilijk!!! Het is voor mijn beste vriendin...zij weet een beetje wat ik kan en zij scrapt zelf ook...daardoor ligt de lat voor mij vrij hoog... Best moeilijk!

Volgende week heb ik weer een auto, dus dan ga ik gewoon weer een keen neuzen in de scrap-winkel!!

Zaterdag was de opening van de speeltuin!! Het was echt super mooi weer, dus Hendrik heeft prachtige foto's kunnen maken!! Deze foto vind ik zelf zo mooi omdat Vincent die dag wel 4 of 5 suikerspinnen op heeft!!! Niet te geloven toch?! Zelf ben ik na een halve al misselijk!!!hahaha!!

woensdag, april 11, 2007

Waterpokken!!

Vincent heeft de waterpokken! En goed ook! Hij zit echt helemaal onder! Zo zielig! Hij heeft erg veel last van de jeuk en ook heeft hij koorts! Ze zeggen wel eens dat kinderen niet zo onwijs ziek zijn van waterpokken, maar Vincent heeft er echt flink last van, want zijn koorts loopt soms op naar de 41 graden...

Gisteren had ik door de waterpokken ineens even een probleem! Ik zou met de bus naar Alphen aan den Rijn gaan voor mijn 20 weken echo, maar zo kon Vincent natuurlijk niet mee. Het viel niet mee om oppas te regelen, maar uiteindelijk...een half uur voor ik weg moest kon hij naar de buurvrouw...

Bij de echo gingen alles wel goed. Alles zit erop en eraan en het beweegt lekker! Af en toe zag je de kleine een slokje vruchtwater nemen...grappig...vooral als het daarna gelijk de hik krijgt! Ruben en Marco vonden het ook geweldig om te zien...

zaterdag, april 07, 2007

Ja ja, mijn buikje begint nu toch wel

te groeien!! Het valt nog wel mee, want wacht maar af hoe ik er over een tijdje uit zie...hahaha... Ik ben nu net over de helft en alles gaat nog steeds erg goed. Dinsdag krijg ik mijn echo en dan kunnen we de kleine even zien...ik ben erg benieuwd!! Zeker ook omdat de 3 jongens mee gaan! Zij hebben vrij van school en tja, zij willen natuurlijk ook wel de baby zien bewegen...

Vincent is 4 jaar geworden!! Mijn kleine vent is niet klein meer... Hij is ineens een stoere vent die al naar de basisschool gaat! Voor zijn verjaardag heeft hij een nieuwe fiets gekregen en daar is hij echt super blij mee!! Bij de bakker hadden we een heerlijke taart besteld met dino's erop! Prachtig vond hij hem en...LEKKKER!!!!!

Het scrappen heeft weer even stil gestaan omdat we bezig zijn geweest met onze slaapkamer! We hebben nu eindelijk onze EIGEN kamer!! En niet de slaapkamer van de vorige bewoners! Alles ziet er echt schitterend uit in bruin en beige! Ik ben er echt heel blij mee!!

Maar omdat we dus met de slaapkamer bezig waren stond mijn scrap-plek helemaal vol met spullen zodat ik nergens meer bij kon! Uiteindelijk is het me wel gelukt om deze Lo te maken... Gemaakt met de spullen uit een page-kit-swap van Channie&co!